Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Jak wygrać Buy Box

Aby wygrać Buy Box, najpierw upewnij się, że zarówno Ty, jak i oferowane przez Ciebie przedmioty kwalifikują się do udziału.

Uzyskanie kwalifikacji, aby móc wygrać Buy Box nie gwarantuje wygranej; to powiedziawszy, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse.

I. Wyceń swoje przedmioty w konkurencyjny sposób

Istnieje kilka sposobów, aby sprawdzić czy ceny Twoich przedmiotów są konkurencyjne i upewnić się, że tak jest.

II. Oferuj szybszą wysyłkę i bezpłatną dostawę

Sprzedawcy, którzy oferują szybsze opcje wysyłki, częściej wygrywają Buy Box. Dostępne opcje możesz wyszukać w Ustawieniach wysyłki.

Uwaga: Do wygrania Buy Box kwalifikują się tylko przedmioty, które sprzedawca może wysłać na adres wysyłki klienta.

III. Zapewnienie doskonałej obsługi klienta

Jakość obsługi klienta mierzymy na kilka różnych sposobów. Możesz sprawdzić kondycję swojego konta aby zobaczyć, jak sobie radzisz. Podczas gdy niektóre mierniki, takie jak wskaźnik wadliwych zamówień, wskaźnik zamówień anulowanych i wskaźnik opóźnień w wysyłce mogą mieć większe znaczenie przy uwzględnieniu statusu Buy Box, bierzemy pod uwagę wszystkie dostępne mierniki.

Śledzenie na bieżąco wszystkich aspektów kondycji Twojego konta to świetny sposób, aby upewnić się, że dążysz do uzyskania Buy Box i zdobycia szacunku i zaufania klientów.

IV. Dbaj o dostępność zapasów

Nie wygrasz Buy Box, jeśli masz braki w magazynie. Aktualizuj stan swoich zapasów i planuj je odpowiednio, mając na uwadze rzeczy, które szybko się sprzedają.

Narzędzie Amazon Selling Coach może wyświetlać powiadomienia o niskiej dostępności i niedostępności zapasów, informując Cię w czasie rzeczywistym, że pora uzupełnić zapasy.

Inne opcje, jeśli nie wygrasz Buy Box

Oferty, które nie wygrają Buy Box, kwalifikują się do umieszczenia w polu Więcej opcji zakupu. Pamiętaj jednak, że Amazon nie gwarantuje miejsca w żadnej z tych lokalizacji.

Aby dowiedzieć się więcej o stronach szczegółowych informacji i polu Buy Box > Co decyduje o jakości strony szczegółowych informacji? obejrzyj ten film z serii Seller University:

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates