Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Do czego służy strona „Zarządzaj zamówieniami”?

Strona Zarządzaj zamówieniami zapewnia konfigurowalny widok wszystkich zamówień we wszystkich kanałach sprzedaży. Możesz wyświetlić wszystkie zamówienia w określonym zakresie dat lub użyć opcji wyszukiwania i wyszukiwania zaawansowanego, aby filtrować określone typy zamówień. Aby wyświetlić stronę z konta sprzedawcy, kliknij przycisk Zamówienia, a następnie Zarządzaj zamówieniami.

Oto kilka dodatkowych informacji:

  • W przypadku zamówień realizowanych przez firmę Amazon numery telefonów kupujących nie będą widoczne. Jeśli musisz skontaktować się z kupującym, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi na stronie Skontaktuj się z kupującym.
  • W przypadku zamówień realizowanych przez sprzedawcę udostępniamy numer telefonu w celu nawiązania połączenia z kupującym w okresie realizacji zamówienia. Po zakończeniu dostawy ten numer telefonu nie będzie już umożliwiać połączenia z kupującym. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź temat Niedozwolone działania sprzedawcy.
  • Musisz potwierdzić wysyłkę zamówienia w Amazon w ciągu 30 dni od daty zamówienia. W przeciwnym razie Amazon automatycznie anuluje zamówienie i nie otrzymasz zapłaty nawet w przypadku wysłania zamówienia. Na tydzień przed 30-dniowym ostatecznym terminem dostarczenia towaru w sekcji Zarządzaj zamówieniami pojawi się ostrzeżenie („Potwierdź jako wysłane do [data], aby uniknąć anulowania”) i otrzymasz powiadomienie pocztą elektroniczną.
  • Gdy potwierdzasz wysyłkę nawet jednego przedmiotu w ramach zamówienia, pobieramy od kupującego opłatę za całe zamówienie. Jeśli całe zamówienie nie zostanie potwierdzone, w obszarze Zarządzaj zamówieniami zobaczysz status „Przesyłka jest opóźniona” oraz komunikat ostrzegawczy na stronie głównej konta sprzedawcy. Zostaną one wyświetlone nawet po dokonaniu zwrotu kosztów za pozostałe przedmioty w zamówieniu.
Uwaga: Aby uzyskać informacje na temat wystawiania produktów, sprawdź temat Zarządzaj zapasami.
Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates