Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Kategorie i produkty wymagające zgody na sprzedaż

Zależy nam na tym, aby klienci mieli zaufanie do zakupów na Amazon. W przypadku niektórych produktów i kategorii firma Amazon może wymagać dodatkowych opłat, kontroli jakości obsługi i innych kwalifikacji.

Produkty wymagające zatwierdzenia

Nawet jeśli sprzedaż w jednej z kategorii nie wymaga zatwierdzenia od firmy Amazon, sprzedaż niektórych produktów może go wymagać. Aby przesłać wniosek o sprzedaż:

  • Zgodnie z zasadami firmy Amazon niektóre produkty sprzedawane przez Amazon muszą spełniać określone standardy certyfikacji. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj artykuł: Produkty wymagające dodatkowych zatwierdzeń.
  • Kategoria Zabawki i gry wymaga zgody na sprzedaż w okresie od listopada do końca stycznia. W innych okresach kategoria ta jest otwarta dla wszystkich sprzedawców. Wyniki sprzedawcy są ważnym czynnikiem w procesie zatwierdzania.
  • Wystawianie produktów w kategorii Elektronika użytkowa jest ogólnie otwarte dla wszystkich sprzedawców, jednak sprzedaż konkretnych produktów może wymagać zatwierdzenia od menadżerów kategorii. Jeśli otrzymasz wiadomość z informacją, że produkt, który chcesz wystawić, może być sprzedawany tylko przez zatwierdzonych sprzedawców, prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać zatwierdzenie.

Kategorie wymagające zatwierdzenia

Konieczne jest uzyskanie zatwierdzenia firmy Amazon przed wystawieniem oferty w określonych kategoriach produktów.

Kategorie wymienione u dołu tej strony wymagają obecnie zatwierdzenia. Kliknij kategorię, w której chcesz sprzedawać, i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby złożyć wniosek.

Poproś o zatwierdzenie

Sprzedawcy muszą spełnić dodatkowe kwalifikacje umożliwiające sprzedaż określonych marek lub wystawianie ofert w określonych kategoriach na Amazon. Wykonaj następujące kroki, aby ubiegać się o zatwierdzenie:
  1. W menu Zapasy wybierz opcję Dodaj produkt.
  2. Wyszukaj produkt, który chcesz sprzedać.
  3. W wynikach wyszukiwania kliknij łącze Obowiązują ograniczenia dotyczące ofert obok produktu.
  4. Kliknij przycisk Żądaj zatwierdzenia, aby rozpocząć procedurę wnioskowania.

    Aby sprawdzić status wniosku, wróć do narzędzia Dodaj produkt i kliknij łącze Zarządzaj wnioskami o sprzedaż.

Produkty podlegające ograniczeniom

Niektórych produktów w ogóle nie można oferować w serwisie Amazon. Przeczytaj artykuły Produkty podlegające ograniczeniom i Zasady sprzedaży, aby dowiedzieć się więcej.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates