Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Regulamin programu umieszczania Premium w ramach FBA

Przegląd programu:

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w programie umieszczania Premium, wyznaczymy (1) jedno centrum logistyczne Amazon dla wszystkich Twoich przesyłek do centrum logistycznego w przypadku kwalifikujących się produktów o standardowych wymiarach oraz (2) jedno centrum logistyczne Amazon dla wszystkich Twoich przesyłek do centrum logistycznego w przypadku kwalifikujących się produktów wielkogabarytowych.

Wyznaczone centra logistyczne:

Określimy centra logistyczne Amazon wyznaczone dla przesyłek do centrum logistycznego w przypadku kwalifikujących się produktów o wymiarach standardowych lub wielkogabarytowych. Gdy produkty zostaną wysłane do wyznaczonych centrów logistycznych, możemy przenieść jednostki między naszymi obiektami, zgodnie z Warunkami korzystania z FBA.

Kwalifikacja produktów:

Niektóre produkty, w tym te ze specjalnymi wymaganiami dotyczącymi obsługi lub przygotowania (w tym odzież, biżuteria, obuwie, multimedia i materiały niebezpieczne) oraz inne produkty, które określamy okresowo, mogą zostać przekierowane do centrum logistycznego, które różni się centrów logistycznych przypisanych do Ciebie w ramach programu umieszczania Premium. W takich przypadkach nie będzie naliczana opłata za umieszczenie Premium.

Opłaty za program:

Za każdą jednostkę otrzymaną w naszych centrach logistycznych w związku z programem umieszczania Premium uiścisz dodatkową opłatę określoną w tabeli opłat programu umieszczania Premium.

Zmiany w regulaminie:

Możemy wprowadzać zmiany w regulaminie, które będą mieć zastosowanie do programu umieszczania Premium, lub zakończyć program zgodnie z Umową dotyczącą Amazon Services Business Solutions.

Udział opcjonalny:

Aby wziąć udział w programie umieszczania Premium, zaznacz poniższe pole i kliknij Prześlij. Możesz zrezygnować z udziału w programie, kontaktując się z Działem obsługi sprzedawców i prosząc o usunięcie. Zostaniesz usunięty z programu po przetworzeniu wniosku. Wszelkie przesyłki utworzone przed usunięciem z programu będą podlegać niniejszemu regulaminowi.

Opłaty za umieszczenie Premium FBA

Poniższa dodatkowa opłata dotyczy każdej jednostki otrzymanej w naszych centrach logistycznych w związku z programem umieszczania Premium.

Produkty o standardowych wymiarach 0,90 PLN/jednostkę
Wielkogabarytowe

0–10 kg 3,62 PLN/jednostkę
> 10 kg 3,62 PLN/jednostkę + 1,35 PLN/jednostkę powyżej pierwszych 10 kg

*Opis wagi jednostkowej znajdziesz w sekcji Cechy i opłaty FBA

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates