Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Menadżer ofert międzynarodowych

Na panelu Menadżer ofert międzynarodowych można sprawdzić status wszystkich swoich ofert na wszystkich rynkach. Aby uzyskać dostęp do panelu, przejdź do narzędzia Tworzenie ofert międzynarodowych.

Kliknij zakładki rynków po lewej stronie strony, aby zobaczyć podsumowanie statusów ofert: Aktywne, Wymaga uwagi i Niekwalifikujące się.

  • Przejrzyj podsumowanie każdego rynku.
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby utworzyć aktywne oferty.
  • Wykonuj działania zbiorcze na wielu rynkach, aby wyeliminować powtarzalną pracę.

Gdy pojedyncze działanie wpływa na oferty na wielu rynkach, poinformujemy Cię o tym w narzędziu.

Tworzenie aktywnych ofert

Aby aktywować oferty, dla których wystąpił brak zapasów, zaktualizuj ilość zapasów (dla zamówień z realizacją przez Sprzedawcę) lub wyślij nam swoje zapasy (dla zamówień realizowanych przez Amazon).

Aby aktywować oferty dla produktów wymagających zatwierdzenia, przejdź do sekcji Wnioski o sprzedaż i prześlij wniosek. Zacznij od wyszukania frazy Nowy wniosek u góry strony.

Jeśli oferta dotyczy produktu, który nie istnieje w katalogu rynku docelowego, może być konieczne wcześniejsze utworzenie strony szczegółowych informacji o produkcie.

Serwis Amazon zautomatyzował proces tworzenia stron szczegółowych informacji o produkcie. Jeśli którykolwiek z Twoich produktów znajduje się już w kolejce tłumaczeń, zobaczysz wskaźnik W trakcie .

Jeśli serwis Amazon nie tłumaczy dla Ciebie stron szczegółowych informacji o produkcie, utwórz te strony samodzielnie. W Menadżerze ofert międzynarodowych dostępny jest plik do pobrania, dzięki któremu możesz zgromadzić brakujące atrybuty i współpracować z dostawcami usług w celu przetłumaczenia treści. Na koniec przekierujemy Cię do katalogu rynku docelowego w celu przesłania wypełnionego pliku.

Więcej informacji można znaleźć na poniższych stronach

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates