Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Informacje o produktach i ofertach

Informacje o produkcie:

Te szczegóły są wspólne dla każdego wystąpienia produktu w serwisie Amazon. Na przykład kilku sprzedawców wystawia na Amazon głośniki Bose, a zatem ogólne informacje o produkcie, takie jak nazwa i numer modelu, są takie same. Gdy więcej niż jeden sprzedawca przekazuje dane na temat produktu, Amazon określa, które informacje o produkcie sprzedawcy będą wyświetlane na stronie szczegółowych informacji o produkcie. Dowiedz się więcej o naprawianiu błędów na stronie szczegółowych informacji o produkcie.

Informacje o ofertach:

Są to szczegóły dotyczące produktów, które sprzedajesz. Dane te mogą różnić się od danych zawartych w ofertach innych sprzedawców. Na przykład możesz sprzedawać te same głośniki Bose co inny sprzedawca, ale stan, cena lub czas obsługi Twojego przedmiotu mogą się różnić.

Za pomocą narzędzia Zarządzaj zapasami można wyświetlać i aktualizować informacje o produkcie i ofertach.

Połączenie informacji o produkcie i ofertach określa się jako „informacje o przedmiocie” lub „informacje o stanie zapasów”.

Ważne: Podczas tworzenia nowej strony szczegółowych informacji o produkcie należy pamiętać, że pola takie jak „Kluczowa cecha produktu” lub „Opis produktu” nie mogą zawierać żadnych informacji promocyjnych. Strony szczegółowych informacji o produktach nie należą do jednego sprzedawcy. Nazwa, obraz i szczegóły produktu muszą odnosić się do samego produktu, a nie do jakiegokolwiek sprzedawcy lub promocji poszczególnych sprzedawców. Aby uzyskać dodatkowe informacje, sprawdź temat „Wystawiaj produkty” na stronie Co musisz wiedzieć, aby sprzedawać na Amazon.

Na stronach internetowych firmy Amazon informacje o produktach przeznaczonych do sprzedaży, takie jak nazwa, numer modelu, cena, ilość i stan, są podzielone na dwie części: informacje o produkcie i informacje o ofercie.

Informacje o produkcie zawierają szczegóły, które są wspólne dla każdego wystąpienia produktu w serwisie Amazon. Na przykład kilku sprzedawców wystawia głośniki Bose na tej samej stronie internetowej Amazon, a zatem ogólne informacje o produkcie, takie jak nazwa i numer modelu, są takie same.

Lista zapasów pokazuje produkty, które sprzedajesz; szczegóły te mogą różnić się od ofert innych sprzedawców. Na przykład możesz sprzedawać te same głośniki Bose co inny sprzedawca, ale Twoje informacje np. na temat stanu, ceny lub czasu obsługi Twojego przedmiotu mogą się różnić.

Informacje, które odnoszą się do wszystkich danych związanych z produktem przeznaczonym do sprzedaży, są wywoływane jako informacje o przedmiocie lub informacje o stanie zapasów.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates