Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Realizacja przez Amazon (FBA)

 • Jak działa FBA (Realizacja przez Amazon)
 • Dalsze kroki dotyczące rejestracji FBA

Wykorzystaj nasze sieci logistyczne i naszą fachową wiedzę, aby zapewnić korzyści swojej firmie i klientom. Wyślij produkty do centrów logistycznych Amazon, a my skompletujemy, zapakujemy i dostarczymy przesyłkę za Ciebie, zapewniając również obsługę klienta.

Czym jest Realizacja przez Amazon?

Realizacja przez Amazon (FBA) pomoże Ci zwiększyć sprzedaż on-line zarówno w kraju, jak i zagranicą, zapewniając dostęp do światowej klasy zasobów logistycznych Amazon.

Czym jest Realizacja przez Amazon?

Korzyści z FBA obejmują:

 • Wzrost sprzedaży: Gdy przystąpisz do FBA (Realizacja przez Amazon), Twoje oferty staną się bardziej widoczne i konkurencyjne. Twoje produkty będą uprawnione do Amazon Prime, BEZPŁATNEJ dostawy (jeśli się kwalifikują) oraz wielu innych korzyści, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż i konkurencyjność Twoich produktów.
 • Sprzedaż międzynarodowa: Możesz rozszerzyć swoją działalność na cały świat, aby dotrzeć do milionów potencjalnych nowych klientów ze wszystkich europejskich rynków Amazon. Sprzedawaj zapasy z jednego konta Sprzedawcy, a my dostarczymy Twoje produkty klientom w całej UE.
 • Całodobowa (24/7) obsługa klientów przez Amazon: W FBA całodobowa (24/7) obsługa klienta przez Amazon dostępna jest w językach wszystkich rynków Amazon, na których prowadzisz sprzedaż.
 • Realizacja zamówień z innych kanałów sprzedaży: FBA umożliwia realizowanie zamówień z innych kanałów sprzedaży przy wykorzystaniu Twoich zapasów z centrum logistycznego Amazon. Możesz zarządzać zapasami za pomocą prostego interfejsu użytkownika oraz w dowolnej chwili zlecić nam ich zwrot.
 • Kontynuacja sprzedaży w trakcie urlopu: Dzięki ustawieniom nieobecności dla FBA możesz prowadzić sprzedaż, nawet gdy jesteś na wakacjach!
 • I nie tylko: Twoi klienci mogą korzystać również z rosnącej liczby innych usług, takich jak pakowanie prezentów czy odliczanie co do minuty czasu wysyłki jednodniowej.

Wprowadzenie do FBA

Po zarejestrowaniu się w celu sprzedaży na Amazon następuje automatyczna rejestracja jako użytkownik FBA. Zacznij oferować swoje produkty, wybierając FBA jako metodę wysyłki. Można również przenieść swoje zapasy do FBA.

Jak utworzyć nową ofertę FBA

Po dodaniu nowego produktukliknij „Chcę, aby firma Amazon dostarczyła i zapewniła obsługę klienta dla moich sprzedawanych produktów” na stronie szczegółowych informacji na temat oferty w zakładce Metoda dostawy. To wszystkie wymagania związane z dostawą produktu za pomocą FBA.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tworzenia nowej oferty, zapoznaj się ze stroną Dodawanie jednego produktu jednocześnie.

Jak przenieść ofertę do FBA

Po zarejestrowaniu się w celu sprzedaży na Amazon następuje automatyczna rejestracja jako użytkownik FBA. Zacznij oferować swoje produkty, wybierając FBA jako metodę wysyłki. Można również przenieść swoje zapasy do FBA.

 1. Na stronie zarządzania zapasami wybierz produkty, które chcesz sprzedać za pośrednictwem FBA.
 2. Z menu rozwijanego Akcje wybierz opcję Zmień na Realizacja przez Amazon.
 3. Jeśli chcesz kontynuować tworzenie przesyłki, kliknij Konwertuj i wyślij zapasy. Jeśli chcesz kontynuować dodawanie zapasów przed utworzeniem przesyłki, kliknij Tylko konwersja.

Aby uzyskać więcej informacji na temat przeniesienia oferty do FBA, zapoznaj się z poniższym filmem.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Realizacji przez Amazon > Jak działa FBA, obejrzyj film Seller University:

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2021, Amazon.com, Inc. or its affiliates