Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Wycena produktów

Sprzedawcy korzystający z indywidualnego planu sprzedaży nie mogą wystawiać produktów po cenie przekraczającej 35 000 PLN. Sprzedawcy korzystający z profesjonalnego planu sprzedaży nie mogą wystawiać produktów po cenie przekraczającej 1 050 000 PLN.

Te limity cenowe nie mają zastosowania do ofert przedmiotów kolekcjonerskich. Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań kategorii Przedmioty kolekcjonerskie, wyszukaj „Przedmioty kolekcjonerskie” w Pomocy dla Sprzedawcy.

Definicje dotyczące cen

Cena produktu to kwota do zapłaty przez klienta bez kosztów wysyłki i obsługi, wyświetlana w ofercie produktu.

Łączna cena to kwota do zapłaty przez klienta z uwzględnieniem wszystkich warunków oferty/sprzedaży. Obejmuje to wszystkie następujące elementy:

  • Opłaty za wysyłkę i obsługę
  • Zniżki, rabaty lub specjalne wyprzedaże/promocje oferowane/organizowane przez Ciebie w odniesieniu do zakupów
  • Metoda wysyłki
  • Praktyki biznesowe, takie jak wszelkie obniżki opłat za wysyłkę lub ich eliminacja dla zamówienia bądź wszelkie inne opłaty i wydatki związane z zamówieniem
  • Gwarancje niskiej ceny

Łączna cena nie obejmuje zniżek, wyprzedaży, rabatów ani innych ofert promocyjnych, które próbujesz udostępnić za pośrednictwem rynku Amazon, a których nie honorujemy ani nie wspieramy.

Klienci ufają, że na rynkach Amazon znajdą zawsze niskie ceny. Możesz wystawiać produkty po dowolnej cenie, którą uważasz za uczciwą, niezależnie od ceny Amazon.pl lub ceny katalogowej, ale Twoje decyzje cenowe muszą być podejmowane samodzielnie. Uzgodnienie z innym Sprzedawcą ceny wystawianej oferty lub uzgodnienie, że nie będziecie wzajemnie przebijać swoich cen, jest nieuczciwe wobec naszych klientów i podważa ich zaufanie. Jest to również nielegalne na mocy prawa ochrony konkurencji.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates