Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Kiedy otrzymam zapłatę?

W zakładce Podsumowanie w Raporcie o płatnościach możesz sprawdzić, ile otrzymasz pieniędzy i kiedy nastąpi wypłata. Informacje te są aktualizowane automatycznie i zawsze dostępne w tym miejscu.

W Raporcie o płatnościach czasami wyświetlane jest niedostępne saldo. Jest to normalne przy sprzedaży na Amazon. Niedostępne saldo zwykle wskazuje ilość środków, które zostały zatrzymane w celu zagwarantowania, że masz wystarczająco dużo środków dostępnych od ręki na spełnienie wszelkich żądań zwrotu pieniędzy od kupujących oraz na potrzeby innych rodzajów obciążeń zwrotnych.

W jaki sposób mogę szybciej otrzymywać płatności?

Regularne aktualizowanie konta sprzedawcy i dbanie o jego dobrą kondycję to najlepszy sposób na uniknięcie potencjalnych opóźnień w wypłacie środków.

Moje pieniądze nadal nie zostały wypłacone. Co mam zrobić?

Od zainicjowania przelewu przez Amazon do pojawienia się pieniędzy na Twoim koncie bankowym może upłynąć 5 dni roboczych.

Jeśli nadal oczekujesz wypłaty, przejdź do strony Kondycja konta w Seller Central, aby dowiedzieć się więcej na temat jakości Twojej sprzedaży oraz zasad dotyczących płatności.

Zobacz także

Czym jest niedostępne saldo?

Amazon Payments przekazuje wpływy ze sprzedaży na Twoje konto bankowe.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates