Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Rozpoczynanie sprzedaży

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić po zarejestrowaniu konta sprzedawcy, jest skonfigurowanie informacji o koncie, w tym profilu sprzedawcy, informacji o płatnościach i firmie, planu sprzedaży, informacji o wysyłce i zwrotach oraz statusu urlopu.

Należy również zaktualizować sekcję Informacje i zasady z informacjami dotyczącymi Twojego sklepu, polityki prywatności, stawek i ograniczeń wysyłki oraz wszelkich niestandardowych stron Pomocy, takich jak wykresy rozmiaru lub inne szczegóły właściwe dla danego produktu/danej kategorii.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, sprawdź sekcję Aktualizowanie informacji o koncie.

Jak ustawić stawki za wysyłkę dla moich produktów?

W przypadku produktów BMVD (Książki, muzyka, filmy i p płyty DVD) stawki za wysyłkę są ustalane przez Amazon. Aby zapoznać się z tabelą punktów, zobacz Ustawianie stawek za wysyłkę.

W przypadku produktów innych niż BMVD Twoje konto jest skonfigurowane dla domyślnych stawek za wysyłkę. Możesz także ustawić stawki za wysyłkę dla większości linii produktów, wybierając model na podstawie przedmiotu/wagi lub model z przedziału cenowego. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Ustawianie stawek za wysyłkę.

Jak mogę zamknąć konto na stałe?

Jeśli zdecydujesz się zamknąć konto, Amazon nie będzie mógł go ponownie aktywować ani przywrócić. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zakończenia relacji z Amazon jako sprzedawca, zobacz temat Zamykanie konta sprzedawcy.

Zawsze możesz tymczasowo zawiesić swoje oferty, zamiast na stałe zamykać konto sprzedawcy. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz temat Status ofert na wakacje, święta i inne nieobecności.

Jak skontaktować się z Działem obsługi sprzedawców?

Jeśli masz pytanie lub problem techniczny, zachęcamy do korzystania z naszych tematów i narzędzi Pomocy online, gdzie możesz znaleźć odpowiedzi. Nie możesz skontaktować się z Działem obsługi sprzedawców bezpośrednio, ale korzystając z zakładki Skontaktuj się z nami możesz poprosić o odpowiedź mailową lub telefoniczną.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates