Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Problemy z wystawianiem produktów

Produkty zablokowane

Produkt, dla którego próbowano utworzyć stronę, jest obecnie zablokowany. Nie kwalifikuje się do sprzedaży na naszej stronie internetowej i nie pojawi się na niej. Blokujemy produkty z wielu powodów. Na przykład zakazujemy sprzedaży nielegalnych i obraźliwych produktów. Ponadto produkty możemy zablokować na wyraźną prośbę artystów lub producentów.

Czasami produkt jest blokowany na podstawie błędnych informacji, które otrzymaliśmy. Jeśli uważasz, że zablokowaliśmy produkt, który powinien pojawić się na naszej stronie internetowej, skontaktuj się z nami.

Dopasowania międzynarodowe

Produkt, dla którego próbowano utworzyć stronę, znajduje się w jednym z naszych międzynarodowych katalogów Amazon (na Amazon.com, Amazon.de, Amazon.fr, Amazon.ca lub Amazon.co.jp) i nie kwalifikuje się do sprzedaży za pośrednictwem Amazon.pl. Nie zezwalamy na tworzenie zduplikowanych stron w katalogu Amazon dla tego produktu. Produkt znaleziony na naszych międzynarodowych stronach internetowych może kwalifikować się do sprzedaży na tej stronie. Jeśli chcesz sprzedać za pośrednictwem innej strony Amazon, musisz tam zarejestrować się jako nowy sprzedawca. Twoja rejestracja na Amazon.pl nie zostanie przeniesiona. Szczegółowe informacje na temat naszych programów sprzedaży są dostępne na stronach pomocy każdej witryny internetowej.

Dopasowania produktów do opakowań wolnych od frustracji

Produkt, dla którego próbowano utworzyć stronę, jest opakowaniem wolnym od frustracji, a tylko sprzedawcy, którzy uzyskali uprzednią zgodę, mogą sprzedawać te produkty w serwisie Amazon.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates