Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Wymagania i ograniczenia

Obecnie narzędzie Dodaj produkt jest dostępne w następujących kategoriach:

  • Akcesoria do urządzeń Amazon
  • Produkty dla niemowląt
  • Biznes, przemysł i nauka
  • Artykuły biznesowe, przemysłowe i naukowe
  • Elektronika i fotografia
  • Dom i ogród
  • Gry komputerowe i wideo
  • Oprogramowanie
  • Sport i wypoczynek
  • Zabawki i gry

Produkty w innych naszych sklepach podlegają ograniczeniom i nie można w tej chwili tworzyć dla nich stron. Mamy plany rozszerzenia tej usługi na inne sklepy i prosimy sprzedawców, aby nie wystawiali produktów podlegających ograniczeniom, dopóki nie będzie dostępny odpowiedni sklep. Wystawianie produktów podlegających ograniczeniom jest zabronione; usuniemy strony produktów, które naruszają zasady; możemy również podjąć kroki w celu zamknięcia konta Sprzedawcy.

Uwaga: Jeśli jesteś nowo zarejestrowanym sprzedawcą, może minąć 90 minut lub więcej od momentu rejestracji, zanim będziesz mieć możliwość wystawiania produktów na sprzedaż w serwisie Amazon.

Ograniczenia dotyczące produktów

Następujące linie produktów i sklepy są ograniczone tylko do wstępnie zatwierdzonych sprzedawców: Zdrowie i Uroda, Biżuteria, Zegarki, Odzież i Artykuły spożywcze.

Niektóre produkty multimedialne sprzedawane na naszych międzynarodowych stronach nie kwalifikują się do sprzedaży na stronie Amazon lub można je sprzedawać tylko, gdy mają określony stan. To ograniczenie obejmuje produkty z kategorii Muzyka, DVD, Filmy, Oprogramowanie i Gry wideo.

Ponadto sprzedawcy muszą przestrzegać reguł Amazon dotyczących tworzenia nowych stron szczegółowych informacji o produkcie. Możesz przejrzeć nasze reguły tworzenia stron w sekcji Zasady.

Zduplikowane strony produktów są niedozwolone. Obejmuje to produkty wystawione na innych naszych stronach internetowych Amazon. Po przesłaniu szczegółowych informacji o produkcie firma Amazon sprawdzi, czy pasująca strona już istnieje w naszym katalogu. Jeśli tak, produkt ten nie będzie się kwalifikował do utworzenia nowej strony. Przed podjęciem próby utworzenia nowej strony sprzedawcy powinni ustalić, czy już oferujemy produkt.

Identyfikatory produktu

Wymagamy standardowych identyfikatorów produktów dla większości sklepów. W przypadku produktów z kategorii Produkty dla niemowląt, Aparaty i fotografia, Gry komputerowe i wideo, Elektronika, Dom, kuchnia i ogród, Muzyka, Oprogramowanie, Narzędzia i sprzęt, Zabawki i gry oraz Filmy i DVD produkt musi mieć kod UPC lub EAN. Nie musisz podawać numeru ISBN podczas tworzenia strony w naszym sklepie Books Store, ale jeśli numer ISBN jest dostępny dla tytułu, należy go użyć podczas tworzenia strony. Więcej informacji na temat numerów ISBN, UPC i EAN można znaleźć tutaj.

Aby poprosić o zatwierdzenie sprzedaży w tych sklepach, kliknij tutaj.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates