Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Tekstylia

Kategoria ta obejmuje wszystkie artykuły wykonane z materiału, płótna, tkaniny lub skóry lub artykuły, które są zapakowane w taki materiał i w związku z tym mogą zostać uszkodzone z powodu rozdarcia, kurzu, brudu lub płynów podczas procesu realizacji. Wyroby włókiennicze muszą być pakowane w taki sposób, aby nie mogły zostać zabrudzone lub uszkodzone podczas normalnego obchodzenia się z nimi w centrum, lub aby nie stanowiły zagrożenia dla bezpieczeństwa.

  • Produkty muszą być owinięte folią lub zapakowane w worki polietylenowe.
  • Torba/folia polietylenowa nie może wystawać więcej niż 7,5 cm od produktu.
  • Wszystkie worki polietylenowe z otworem większym niż 12 cm muszą być opatrzone naklejką ostrzegawczą o uduszeniu, np. „Ostrzeżenie: Aby uniknąć niebezpieczeństwa uduszenia się, należy trzymać ten plastikowy worek z dala od niemowląt i dzieci”.
  • Folia worka polietylenowego musi mieć minimalną grubość 0,09 mm. Worki o gęstości przekraczającej 38 mikronów muszą posiadać większą liczbę otworów (o minimalnej średnicy 6 mm), aby zmniejszyć potencjalne ryzyko uduszenia.
  • Materiał, który może zostać uszkodzony przez pakowanie w worki polietylenowe lub folię termokurczliwą (np. skóra), powinien być pakowany w kartony.
  • Odzież na wieszakach nie jest dozwolona.

Przykłady przygotowanych jednostek

Przykłady złego opakowania, w których przedmioty nie są zapakowane w worek lub jest on otwarty na jednym końcu. Wieszaki są dołączone, a produkty nie znajdują się na sztywnym podkładzie.
Przykłady dobrego opakowania, w którym przedmiot znajduje się w zamkniętej torbie ze sztywnym podłożem. Mini-wieszaki są dozwolone, jak pokazano na przykładzie po prawej stronie.
Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates