Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Przejrzyj wymagania dotyczące kategorii

Wybierając kategorię produktów, upewnij się, że znasz określone wymagania i wytyczne dotyczące sprzedaży w tej kategorii.

Uwaga: Aby dowiedzieć się więcej o dostępnych kategoriach produktów, zobacz Przegląd kategorii.
  • Wytyczne dotyczące stanu: Niektóre kategorie zawierają wytyczne opisujące stan produktów, które są wystawione jako nowe, używane lub odnowione. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz Wytyczne dotyczące stanu.
  • Przewodniki po stylu: Większość kategorii posiada przewodniki po stylu, które mogą pomóc w tworzeniu wspaniałych tytułów i opisów produktów. Przewodniki po stylu dotyczące kategorii to pliki PDF do pobrania, które zawierają wymagania witryn dotyczące obrazów, opisów produktów i nie tylko. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Przewodniki po stylu dotyczące strony produktu.
  • Produkty podlegające ograniczeniom: Niektóre produkty podlegają ograniczeniom i nie można ich sprzedawać na stronie internetowej Amazon pod żadnym pozorem. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz Ograniczenia dotyczące kategorii, produktów i treści.
  • Kategorie wymagające zatwierdzenia: Aby zacząć sprzedawać w niektórych kategoriach, konieczne jest uzyskanie uprzedniego zatwierdzenia od Amazon. Dowiedz się więcej o kategoriach i produktach wymagających zatwierdzenia.
  • Produkty wymagające dodatkowych zatwierdzeń: Zgodnie z zasadami firmy Amazon niektóre produkty sprzedawane za pośrednictwem Amazon muszą spełniać określone standardy certyfikacji. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz Produkty wymagające dodatkowych zatwierdzeń.
  • Wymagane identyfikatory produktu: Produkty w większości kategorii muszą posiadać identyfikator pod postacią numeru identyfikacyjny handlu światowego (GTIN), takiego jak UPC, EAN lub JAN. W niektórych kategoriach możesz prosić o zwolnienie z tego obowiązku. Dowiedz się więcej o kodach UPC i numerach GTIN produktu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wytycznych dotyczących konkretnych kategorii, zobacz Dodatkowe wytyczne dotyczące kategorii.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates