Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Czym jest indywidualny plan sprzedaży?

Indywidualny plan sprzedaży to plan płatności zgodnie z rzeczywistą sprzedażą, który zapewnia dostęp do podstawowego zestawu narzędzi do zarządzania ofertą i zamówieniami. Indywidualni sprzedawcy mogą tworzyć oferty pojedynczo, dopasowując swoje produkty do istniejących stron lub tworząc nowe strony w katalogu Amazon.

Amazon ustawia automatycznie opłaty za wysyłkę na kwotę 0 PLN w przypadku zamówień dotyczących sprzedawców z indywidualnym planem sprzedaży. Ponadto ustala, które usługi dostawy sprzedawcy mogą oferować kupującym. Sprzedawcy z indywidualnym planem sprzedaży nie uiszczają opłat na rzecz Amazon, chyba że produkt zostanie sprzedany.

Korzyści z indywidualnego planu sprzedaży

Jeśli nie potrzebujesz dostępu do narzędzi do sprzedaży zbiorczej lub interfejsów API usługi sieci Amazon Marketplace Web Service,może się okazać, że indywidualny plan sprzedaży jest bardziej opłacalny niż płacenie miesięcznej opłaty abonamentowej jako sprzedawca profesjonalny. Zamiast miesięcznej opłaty, indywidualni sprzedawcy uiszczają prowizję za każdy sprzedany produkt oprócz obowiązujących prowizji od sprzedaży. Dowiedz się więcej o planach sprzedaży i opłatach. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat opłat dla sprzedawców indywidualnych i sprzedawców profesjonalnych, zapoznaj się z tabelą prowizji od sprzedaży na Amazon.

Który plan sprzedaży jest odpowiedni dla Ciebie?

Dowiedz się więcej o różnicach pomiędzy profesjonalnymi i indywidualnymi planami sprzedaży. Na tej stronie znajdziesz także instrukcje dotyczące zmiany planu sprzedaży. Możesz łatwo przełączać się między indywidualnym i profesjonalnym planem sprzedaży, gdy potrzebujesz dostępu do dodatkowych funkcji lub gdy korzystanie z profesjonalnego planu sprzedaży staje się opłacane.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates