Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Jak działa okienko Inni sprzedawcy na Amazon

Okienko Więcej opcji zakupu na stronie ze szczegółowymi informacjami o produkcie wyświetla oferty od kwalifikujących się sprzedawców, którzy zapewniają klientom wysoką jakość obsługi zakupów na Amazon. To okienko jest wyświetlane na stronie ze szczegółowymi informacjami o produkcie jako „Inni sprzedawcy na Amazon”. Między innymi na podstawie ceny, dostępności i adresu wysyłki klienta wybierane są maksymalnie trzy oferty od kwalifikujących się sprzedawców. W okienku Więcej opcji zakupu znajduje się także link do strony Wszystkie oferty. Wszystkie aukcje pasujące do produktu są wyświetlane na stronie Wszystkie oferty.

Kluczową cechą serwisu Amazon jest to, że różni sprzedawcy mogą oferować taki sam produkt. Jeśli kilku sprzedawców oferuje taki sam produkt w stanie Nowy, mogą oni konkurować w okienkach Buy Box i Więcej opcji zakupu danego produktu.

Sprzedawcy muszą kwalifikować się do okienka Buy Box, aby ich oferty kwalifikowały się do okienka Więcej opcji zakupu.

Ponieważ docelowe wartości wskaźnika wyników sprzedawcy mogą się różnić w zależności od kategorii i mogą ulegać zmianom, nie ujawniamy konkretnych wartości potrzebnych do zakwalifikowania się do okienka Buy Box. Do kwalifikacji wymagane jest spełnienie bardzo wysokich standardów, a przekraczanie kryteriów kwalifikacyjnych jest najlepszym sposobem na trafienie do okienka Więcej opcji zakupu.

Uwaga: Oferty sprzedawcy w kategorii Książki, muzyka, filmy, płyty DVD nie będą wyświetlane w okienku Więcej opcji zakupu na stronie ze szczegółowymi informacjami o produkcie.
Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates