Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Sprzedaż wkładów atramentowych lub tonerów

Kategoryzuj wkłady atramentowe i tonery zgodnie z poniższymi definicjami. Poświęć chwilę na zapoznanie się z tymi definicjami.

Po wybraniu definicji odpowiadającej rodzajowi atramentu lub tonera, który wystawiasz, przypisz stan „Nowy” lub „Używany” na podstawie wytycznych dotyczących stanów atramentu i tonera. Po wybraniu definicji odpowiadającej rodzajowi atramentu lub tonera, który wystawiasz, podaj stan jako „Nowy”. Wszystkie pięć typów wymienionych poniżej musi być oferowane na osobnej stronie szczegółowych informacji o produkcie, z indywidualnymi kodami kreskowymi przypisanymi do każdej strony.

Kategoryzacja wkładów atramentowych lub tonerów


  1. Oryginalny wkład z atramentem lub tonerem w opakowaniu detalicznym: Oryginalny wkład atramentowy lub toner wyprodukowany przez firmę, będącą producentem drukarki, w której używany jest wkład (np. HP, Canon, Epson, Lexmark, Brother itp.) i znajduje się w oryginalnym opakowaniu detalicznym.
  2. Oryginalny wkład z atramentem lub tonerem w opakowaniu detalicznym: Oryginalny wkład atramentowy lub toner wyprodukowany przez firmę, będącą producentem drukarki, w której używany jest wkład (np. HP, Canon, Epson, Lexmark, Brother itp.) i znajduje się w folii lub blistrze.
  3. Odtworzony wkład atramentowy lub toner: Oryginalny, markowy wkład, który został użyty, odtworzony i ponownie napełniony atramentem lub tonerem. W różnym stopniu wkład mógł zostać rozebrany, oczyszczony i poddany wymianie części.
  4. Ponownie napełniony wkład atramentowy lub toner: Oryginalny, markowy wkład, który został użyty i ponownie napełniony atramentem lub tonerem. Zazwyczaj żadna część wkładu nie zostanie wymieniona.
  5. Kompatybilny wkład atramentowy lub toner: Wkład atramentowy lub toner przeznaczony do pracy z konkretną drukarką, ale który nie został wyprodukowany przez firmę produkującą drukarkę, w której wkład ma być używany. Te wkłady są produkowane przy użyciu głównie nowych lub wszystkich nowych części i komponentów.
W przypadku oryginalnych wkładów atramentowych lub tonerów należy użyć EAN, aby określić odpowiedni numer ASIN, który ma zostać wystawiony. Jeśli wkład atramentowy lub toner nie jest dostarczany w opakowaniach detalicznych, ale ma taki sam EAN jak produkt w opakowaniu detalicznym, powinien być wystawiony w stanie „Używanym”.

Szczegółowe informacje na temat tworzenia ofert można znaleźć w przewodniku dotyczącym atramentu lub tonera.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates