Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Jak wyświetlić podgląd opłat

Podgląd opłat umożliwia wyszukiwanie, przeglądanie i zrozumienie szacowanych opłat za realizację dotyczącą produktów z Twoich zapasów. Podgląd opłat jest jedynie wartością szacunkową. Koszty rzeczywiste mogą się więc różnić.

Aby umożliwić Ci lepsze zrozumienie opłat za usługę Realizowane przez Amazon (FBA), stworzyliśmy usługę Podgląd opłat, czyli zestaw narzędzi umożliwiający wyszukiwanie, przeglądanie i zrozumienie szacowanych opłat za realizację produktów w magazynie. Dostęp do tych szacowanych opłat jest możliwy na stronie Zarządzaj zapasami FBA lub na stronie Zarządzaj zapasami w kolumnie zatytułowanej Podgląd opłat, w której po kliknięciu można zobaczyć podział na różne przewidywane elementy opłat.

Informacje te można również przeglądać w Raporcie z szacunkowymi opłatami, który można znaleźć w sekcji Raporty > Realizowane przez Amazon > Raporty płatności .

W kolumnie Podgląd opłat prezentowane są podstawowe opłaty za Sprzedaż na Amazon i usługę Realizowane przez Amazon dla tego produktu, wyłączając podatek VAT. Podgląd opłat jest jedynie wartością szacunkową i nie obejmuje wszystkich możliwych opłat. Podane opłaty opierają się na cenie katalogowej, szacunkowym koszcie wysyłki (jeśli dotyczy) oraz dostępnych w naszym systemie danych dotyczących produktu. Rzeczywiste opłaty mogą się różnić i mogą ulec zmianie.

Uwaga: Podglądu opłaty można używać tylko w przypadku produktów, które posiadają wprowadzone wymiary. Jeśli nie wprowadzono wymiarów produktów, nie będzie można wyświetlić podglądu opłat.

Usługi opcjonalne nieuwzględnione w Podglądzie opłat

Kwota w Podglądzie opłat obejmuje tylko podstawowe opłaty za realizację i sprzedaż w serwisie Amazon. Nie obejmuje opłat za usługi opcjonalne, takie jak:

 • Przechowywanie zapasów
 • Przechowywanie długoterminowe
 • Przewoźnicy partnerscy Amazon
 • Usługa przypisania do centrum logistycznego
 • FBA – usługa etykietowania
 • FBA – usługa przygotowania w centrach logistycznych Amazon
 • Usuwanie zapasów (Zwroty i Usuwanie)
 • Przetwarzanie zwrotów
 • Opłaty za European Fulfillment Network (EFN)
 • Opłaty za realizację wielokanałową (MCN)
 • Prime Wardrobe

Podgląd opłat zawiera szacunkową kwotę z wyłączeniem VAT, która obejmuje podstawowe opłaty za sprzedaż na Amazon oraz realizację. Usługi opcjonalne obejmują te wymienione powyżej oraz wszelkie inne usługi, które wybierzesz, wykraczające poza podstawowe opłaty za realizację i sprzedaż na Amazon. Ponadto prowizja za każdy sprzedany produkt powiązana z indywidualnymi kontami nie jest uwzględniona w Podglądzie opłaty. Dowiedz się więcej o prowizji za każdy sprzedany produkt w Tabeli prowizji od sprzedaży na Amazon. Szacowane opłaty zostaną obliczone dla produktów będących częścią usługi Realizacji wielokanałowej; jednak szacunkowa opłata zakłada sprzedaż w serwisie Amazon. Jeśli produkt jest sprzedany na innym kanale, ostateczna opłata będzie inna niż szacowana, ponieważ nastąpi wtedy opłata za usługę Realizacji wielokanałowej.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates