Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Odbieranie i magazynowanie zapasów przez Amazon

Podczas wysyłania zapasów do Amazon w celu ich realizacji możesz mieć pewność, że będą one przechowywane w bezpiecznym środowisku.

Kiedy kierujesz przesyłki do naszych centrów logistycznych, ważne jest przestrzeganie naszych wymagań dotyczących przygotowania, pakowania i etykietowania, tak aby odbiór przesyłek przebiegał były szybko i sprawnie.

Jak Amazon przechowuje Twoje zapasy

Przechowujemy zapasy zbiorczo lub w indywidualnych lokalizacjach „do odbioru”. Produkty multimedialne są przechowywane na regałach typu bibliotecznego w pozycji pionowej, luźno poukładane w stosy, aby uniknąć „zużycia powstałego na skutek przechowywania”. Produkty specjalne, takie jak żywność lub towary o wysokiej wartości, mogą być umieszczane w określonych, bezpiecznych obszarach lub obszarach o kontrolowanej temperaturze w centrum logistycznym. .

Jeśli zapasy ulegną uszkodzeniu lub zagubieniu pod nadzorem Amazon (w centrum logistycznym, podczas dostawy do lub od klienta, dokonamy zwrotu kosztów), wykupimy zapasy od Ciebie.

Twoje zapasy są zazwyczaj skanowane i udostępniane do sprzedaży w ciągu trzech dni roboczych od ich otrzymania w centrum logistycznym. Status przesyłki można śledzić w liście przesyłek oczekujących w kolejce. Mogą one przyjmować następujące statusy cyklicznie: W trakcie transportu, Dostarczone, Przyjęte, Odbieranie i na koniec Zamknięte.

Przed wysyłką produktów do Amazon należy zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi zapasów FBA i ograniczeniami dotyczącymi produktów FBA.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates