Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Wymagania dotyczące zapasów

Ta strona zawiera informacje na temat wymagań dotyczących wystawiania ofert, przygotowywania i wysyłania zapasów z usługą FBA (realizacja przez Amazon) do centrów logistycznych Amazon.

Wymagania dotyczące produktów z usługą FBA (realizacja przez Amazon) sprzedawanych jako Nowe Poznaj wymagania dotyczące produktów sprzedawanych i realizowanych przez Amazon jako nowe oraz warunki, w jakich produkty te nie powinny być odbierane w centrum logistycznym.
Wymagania dotyczące etykiet produktów Poznaj wymagania dotyczące etykietowania swoich jednostek na potrzeby zapasów z etykietami oraz dowiedz się, które produkty kwalifikują się do wspólnych zapasów, bez etykiet oraz FBA — usługa etykietowania.
Wymagania dotyczące pakowania i przygotowania Dowiedz się więcej na temat ogólnych wymagań dotyczących przygotowania do wysyłania zapasów FBA (realizacja przez Amazon) do centrów logistycznych Amazon, a także na temat określonych kategorii produktów wymagających specjalistycznego przygotowania.
Wymagania dotyczące etykiet przesyłki Poznaj wymagania dotyczące drukowania i naklejania etykiet przesyłki na opakowania wysyłkowe.
Wymagania dotyczące wysyłki i wyznaczania trasy Poznaj podstawowe wymagania dotyczące wysyłki zarówno małych paczek, jak i dostaw niepełnopojazdowych lub pełnopojazdowych do centrów logistycznych Amazon.
Limity składowania zapasów Dowiedz się, ile zapasów możesz wysłać do centrum logistycznego Amazon i czy w Twoim przypadku obowiązują limity składowania zapasów.
Limit liczby ASIN Poznaj limity zapasów, które są stosowane do określonych numerów ASIN.
Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates