Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Opinie o sprzedawcy dotyczące ofert FBA

Kupujący mogą wystawić sprzedawcom opinię na temat zamówień, które są realizowane przez Amazon, podobnie jak dzieje się to w przypadku zamówień zrealizowanych przez sprzedawców. Menedżer opinii na karcie Jakość obsługi umożliwia śledzenie satysfakcji kupujących dotyczącej Twojej usługi. Możesz przeglądać krótko- i długoterminowe statystyki, a także szczegółowe wpisy opinii, w tym komentarze i adresy e-mail kupujących.

Co stanie się, gdy otrzymam negatywną opinię na temat zamówienia z realizacją przez Amazon?

Gdy kupujący wystawia negatywną opinię związaną z usługą dostawy świadczoną przez firmę Amazon, możesz poprosić o usunięcie opinii . Po przejrzeniu opinii możemy przekreślić ocenę negatywną i nie będzie ona miała odzwierciedlenia w Twoich wskaźnikach jakości obsługi. Komentarz kupującego pozostanie, opatrzony informacją od Amazon, która stwierdza: „To zamówienie było realizowane przez Amazon i bierzemy odpowiedzialność za tę realizację”.

Jeśli jednak okaże się, że jakakolwiek część komentarza dotyczy stanu produktu umieszczonego w ofercie użytkownika (Nowy, Używany itp.) lub jakiejkolwiek usługi, którą to użytkownik, a nie Amazon, świadczył lub zorganizował jej świadczenie na rzecz kupującego, opinia i negatywna ocena pozostaną bez zmian.

Należy pamiętać, że nasze zasady zabraniają wszelkich działań, które mogłyby zakłócać naszą zdolność do pomocy innym sprzedawcom, w tym przesyłania dużych ilości nieprawidłowych lub spekulacyjnych zapytań do Działu obsługi Sprzedawców.

Uwaga: Przekreślenie opinii klientów dotyczy tylko przedmiotów sprzedawanych w serwisie Amazon i realizowanych za pośrednictwem sieci logistycznej Amazon (AFN). Zamówienie zrealizowane przez sprzedawcę w serwisie Amazon, nawet jeśli zostało złożone jako zamówienie w realizacji wielokanałowej, nie kwalifikuje się do przekreślenia opinii klientów.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates