Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Uzyskaj pomoc zewnętrznych dostawców

Odkryj kategorie usług i rozwiązań programowych w sieci partnerów Amazon w Seller Central.

Treści A+ : Dodawaj rozbudowane opisy produktów i funkcje do stron produktów, aby zwiększyć konwersję. Tylko marki zarejestrowane w Amazon Brand Registry mogą dodawać treści A+.

Zarządzanie kontem : Uzyskaj praktyczne wsparcie w trakcie bieżącej pracy oraz szczegółowe informacje, które pomagają rozwijać biznes.

Księgowość : Znajdź aplikacje i usługi do śledzenia finansów, uzgadniania płatności, wypełniania zeznań podatkowych lub wykonywania zadań księgowych, które pomogą Ci zachować zgodność z przepisami prawa.

Optymalizacja reklamy : Znajdź aplikacje i usługi pozwalające zoptymalizować budżet reklamowy i strategię reklamową, a także poprawić widoczność produktów i zwiększyć sprzedaż.

Analizy i raportowanie : Analizuj rentowność i koszty produktu, aby lepiej pokierować swoją strategią biznesową i wybierać właściwe rozwiązania.

Automatyczne dopasowanie cen : Zachowaj konkurencyjność cenową dzięki narzędziom, które automatyzują dopasowanie cen produktów w oparciu o Twoje reguły biznesowe.

Komunikator kupującego i sprzedawcy : Uzyskaj pomoc w odpowiadaniu na pytania klientów, aby dotrzymywać terminów udzielania odpowiedzi i zapewnić wysoki poziom obsługi klienta.

Zgodność z wymogami : Upewnij się, że Twoje produkty są zgodne z ogólnoświatowymi zasadami i przepisami, korzystając z usług umożliwiających testowanie produktów, certyfikację, audyty, inspekcję, etykietowanie i zapewnianie zgodności z przepisami handlowymi.

Rozwiązania dotyczące wypłaty środków : Zapoznaj się z rozwiązaniami umożliwiającymi wypłatę środków na konta bankowe znajdujące się poza obszarem geograficznym sklepu Amazon.

Wysyłka krajowa: Znajdź usługi odbioru i dostawy produktów do centrum logistycznego FBA Amazon (dostępne tylko w Indiach).

Integracja rozwiązań dla handlu elektronicznego : Zintegruj swoją witrynę e-commerce z serwisem Amazon, aby przyspieszyć wystawianie ofert, usprawnić zarządzanie zamówieniami, synchronizować zapasy przesyłane różnymi kanałami i nie tylko.

Przygotowanie i pakowanie produktów w ramach FBA : Uzyskaj pomoc w zadaniach polegających na przygotowaniu produktów do FBA, takich jak etykietowanie, pakowanie, kompletowanie, kontrola jakości i innych.

Opinie o sprzedawcy i opinie o produktach : Uzyskuj zweryfikowane opinie o produktach i opinie o sprzedawcy, aby poprawić swoją ocenę sprzedawcy i zaoferować klientom przydatne informacje.

Kompleksowe rozwiązania w zakresie usług : Zintegruj zarządzanie biznesem w całym cyklu sprzedaży.

Finansowanie i kredytowanie : Zdobądź środki na finansowanie dużych zakupów i wsparcie codziennego funkcjonowania Twojego biznesu.

Zdjęcia : Dodawaj do swoich ofert wysokiej jakości zdjęcia zgodne z wytycznymi Amazon, aby zwiększyć liczbę wyświetleń i konwersję.

Międzynarodowe przesyłki zwrotne : Zarządzaj międzynarodowymi przesyłkami zwrotnymi za pomocą usług, które akceptują i konsolidują zwroty towarów od klientów lub zapewniają inne rozwiązania.

Wysyłka międzynarodowa : Wysyłaj zapasy do międzynarodowych centrów logistycznych Amazon lub do kupujących spoza kraju Twojej siedziby.

Zarządzanie zapasami i zamówieniami : Zautomatyzuj zarządzanie zamówieniami na Amazon i synchronizuj na bieżąco stan zapasów między swoimi systemami.

IP Accelerator : Chroń swoją markę, uzyskaj pomoc przy wypełnianiu wniosków o znak towarowy i badaj potencjalne nowe nazwy marek.

Likwidacja : Zlikwiduj lub przekaż nadwyżkę zapasów FBA jako darowiznę.

Wystawianie ofert : Zarządzaj ofertami Amazon za pomocą narzędzi i usług, które pomagają wystawiać nowe produkty lub oferty, optymalizować katalog oraz zmniejszyć liczbę błędów.

Badania produktowe i rynkowe : Badaj produkty, które chcesz potencjalnie pozyskać, używając kryteriów umożliwiających podejmowanie decyzji w oparciu o dane, takie jak popyt.

Promocje : Zwiększ możliwości docierania klientów do produktów poprzez tworzenie ukierunkowanych i atrakcyjnych promocji.

Przywracanie konta sprzedawcy: Uzyskaj pomoc w pisaniu planu działania na potrzeby odwołania od decyzji o dezaktywacji Twojego konta sprzedawcy (dostępne tylko w Indiach)

Rozwiązania w zakresie wysyłki : Znajdź aplikacje automatyzujące proces realizacji zamówień i wysyłki oraz narzędzia ułatwiające opłacanie kosztów przesyłki, drukowanie etykiet i logistykę.

Magazynowanie : Przechowuj swoje produkty na całym świecie w celu zapewnienia szybszej dostawy.

Podatki : Znajdź dostawców usług podatkowych, którzy pomogą Ci w rejestracji podatkowej i składaniu miesięcznych, kwartalnych i rocznych zeznań podatkowych na podstawie sprzedaży i zwrotów towaru na Amazon.

Szkolenia : Znajdź szkolenia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć proces rejestracji, narzędzia, zasady i funkcje w Seller Central.

Tłumaczenia : Znajdź usługi tłumaczenia ofert produktów i rozwijaj swój biznes w wymiarze globalnym.

Przejdź do sieci partnerów Amazon w Seller Central

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates