Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Uzyskaj pomoc zewnętrznych dostawców w sieci partnerów Amazon Seller Central

Odkryj kategorie usług i rozwiązań programowych w sieci partnerów Amazon Seller Central.

Treści A+: Dodawaj rozbudowane opisy produktów i funkcje do stron produktów, aby zwiększyć konwersję. Tylko marki zarejestrowane w Amazon Brand Registry mogą dodawać treści A+.

Zarządzanie kontem: Uzyskaj praktyczne wsparcie w trakcie bieżącej pracy oraz szczegółowe informacje, które pomagają Twoją działalność.

Księgowość: Znajdź aplikacje i usługi do śledzenia finansów, uzgadniania płatności, wypełniania zeznań podatkowych lub wykonywania zadań księgowych, które pomogą Ci zachować zgodność z przepisami prawa.

Optymalizacja reklam: Znajdź aplikacje i usługi pozwalające zoptymalizować budżet reklamowy i strategię reklamową, a także poprawić widoczność produktów i zwiększyć sprzedaż.

Analizy i raportowanie: Analizuj rentowność i koszty produktu, aby lepiej pokierować swoją strategią biznesową i wybierać właściwe rozwiązania.

Automatyczne dopasowanie cen: Zachowaj konkurencyjność cenową dzięki narzędziom, które automatyzują dopasowanie cen produktów w oparciu o Twoje reguły biznesowe.

Komunikacja sprzedawcy z kupującymi: Uzyskaj pomoc w odpowiadaniu na pytania klientów, aby dotrzymywać terminów udzielania odpowiedzi i zapewnić wysoki poziom obsługi klienta.

Zgodność: Upewnij się, że Twoje produkty są zgodne z ogólnoświatowymi zasadami i przepisami, korzystając z usług umożliwiających testowanie produktów, certyfikację, audyt, inspekcję, etykietowanie i zapewnianie zgodności z przepisami handlowymi.

Rozwiązania dotyczące wypłaty środków: Zapoznaj się z rozwiązaniami umożliwiającymi wypłatę środków na konta bankowe znajdujące się poza obszarem geograficznym sklepu Amazon.

Wysyłka krajowa: Znajdź usługi odbioru i dostawy produktów do centrum logistycznego Amazon (dostępne tylko w Indiach).

Integracja rozwiązań dla handlu elektronicznego: Zintegruj swoją witrynę e-commerce z serwisem Amazon, aby przyspieszyć wystawianie ofert, usprawnić zarządzanie zamówieniami, synchronizować zapasy przesyłane różnymi kanałami i nie tylko.

Przygotowanie i pakowanie produktów w ramach FBA: Uzyskaj pomoc w zadaniach polegających na przygotowaniu produktów do FBA, takich jak etykietowanie, pakowanie, kompletowanie, kontrola jakości i inne.

Opinie o sprzedawcy i produktach: Uzyskuj zweryfikowane opinie o produktach i opinie o sprzedawcy, aby poprawić swoją ocenę sprzedawcy i zaoferować klientom przydatne informacje.

Kompleksowe rozwiązania w zakresie usług: Zintegruj zarządzanie biznesem w całym cyklu sprzedaży.

Finansowanie i kredytowanie: Zdobądź środki na finansowanie dużych zakupów i wsparcie codziennego funkcjonowania Twojego biznesu.

Zdjęcia: Dodawaj do swoich ofert wysokiej jakości zdjęcia zgodne z wytycznymi Amazon, aby zwiększyć liczbę wyświetleń i konwersję.

Międzynarodowe przesyłki zwrotne: Zarządzaj międzynarodowymi przesyłkami zwrotnymi za pomocą usług, które akceptują i konsolidują zwroty towarów od klientów lub zapewniają inne rozwiązania.

Wysyłka międzynarodowa: Wysyłaj zapasy do międzynarodowych centrów logistycznych Amazon lub do kupujących spoza kraju Twojej siedziby.

Zarządzanie zapasami i zamówieniami: Zautomatyzuj zarządzanie zamówieniami na Amazon i synchronizuj na bieżąco stan zapasów między swoimi systemami.

IP Accelerator: Chroń swoją markę, uzyskaj pomoc przy wypełnianiu wniosków o znak towarowy i badaj potencjalne nowe nazwy marek.

Likwidacja: Zlikwiduj lub przekaż nadmiar swoich zapasów FBA.

Wystawianie ofert: Zarządzaj ofertami Amazon za pomocą narzędzi i usług, które pomagają wystawiać nowe produkty lub oferty, optymalizować katalog produktów oraz zmniejszyć liczbę błędów.

Badania produktowe i rynkowe: Badaj produkty, które chcesz potencjalnie pozyskać, używając kryteriów umożliwiających podejmowanie decyzji w oparciu o dane, takich jak popyt wśród klientów.

Promocje: Zwiększ możliwości docierania klientów do produktów poprzez tworzenie ukierunkowanych i atrakcyjnych promocji.

Przywracanie konta sprzedawcy: Uzyskaj pomoc w pisaniu planu działania na potrzeby odwołania od decyzji o dezaktywacji Twojego konta sprzedawcy (dostępne tylko w Indiach)

Rozwiązania w zakresie wysyłki: Znajdź aplikacje automatyzujące proces realizacji zamówień i wysyłki oraz narzędzia ułatwiające opłacanie kosztów przesyłki, drukowanie etykiet i logistykę.

Magazynowanie: Przechowuj swoje produkty na całym świecie w celu zapewnienia szybszej dostawy.

Podatki: Znajdź dostawców usług podatkowych, którzy pomogą Ci w rejestracji podatkowej i składaniu miesięcznych, kwartalnych i rocznych zeznań podatkowych na podstawie sprzedaży i zwrotów na Amazon.

Szkolenia: Znajdź szkolenia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć proces rejestracji, narzędzia, zasady i funkcje w Seller Central.

Tłumaczenia: Znajdź usługi tłumaczenia ofert produktów i rozszerz swoją działalność biznesową na cały świat.

Przejdź do sieci partnerów Amazon Seller Central


Uzyskaj pomoc zewnętrznych dostawców w sieci partnerów Amazon Seller Central


Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates