Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Promocje opłat oparte na selekcji

Promocje na opłaty to ograniczone czasowo zniżki na prowizję od sprzedaży, które pomogą Ci oferować konkurencyjne ceny na popularne produkty. Dostępne promocje dotyczące opłat na podstawie selekcji są wymienione w sekcji Raporty o sprzedaży trenerów.

W przypadku dostępnych promocji opłat opartych na selekcji otrzymasz zniżkę na prowizję od sprzedaży za każdy kwalifikujący się przedmiot sprzedany w okresie między datą rozpoczęcia promocji a datą zakończenia promocji.

Amazon stosuje zniżki na prowizję od sprzedaży w momencie składania zamówienia na wszystkie kwalifikujące się przedmioty sprzedane podczas promocji opłat. Zniżki na prowizję od sprzedaży zostaną wyświetlone jako pozycja w wierszu Zniżki na prowizję od sprzedaży w sekcji Szczegóły transakcji. Promocje dotyczące opłat są ograniczone czasowo, a po upływie określonej daty zakończenia promocji obowiązują standardowe prowizje od sprzedaży. Amazon może zmienić lub anulować jakąkolwiek promocję na opłaty w dowolnym momencie, ale sprzedaż przed jakąkolwiek modyfikacją nadal otrzyma oryginalną zniżkę.

Informacje na temat standardowych stawek prowizji od sprzedaży można znaleźć w Harmonogramie prowizji od sprzedaży Amazon.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates