Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Edytuj ustawienia rynku docelowego

Wybór ustawień dla rynku docelowego można zmienić, wykonując następujące kroki:


  1. Przejdź do narzędzia Utwórz oferty międzynarodowe.
  2. Jeśli skonfigurowałeś(-aś) drugi rynek źródłowy, musisz wybrać rynek źródłowy, do którego chcesz dodać rynek docelowy za pomocą przełącznika rynku u góry strony, zanim przejdziesz dalej.
  3. Kliknij przycisk Edytuj po prawej stronie rynku źródłowego.
  4. Postępuj zgodnie z procedurą, aby utworzyć połączenie za pomocą opcji Utwórz oferty międzynarodowe, aby edytować ustawienia rynku docelowego dla wybranego rynku źródłowego.

Ukończenie przetwarzania i tworzenia ofert może potrwać do 4 godzin. Po zaktualizowaniu połączeń rynku docelowego zostanie wygenerowany Raport o stanie i będzie dostępny na stronie Zarządzaj połączeniami tworzenia ofert międzynarodowych. Otrzymasz wiadomość e-mail z informacją, że proces jest zakończony oraz podsumowanie wyników. Więcej informacji

Oferty FBA wymagają, by zapasy zostały wysłane do centrum logistycznego rynku docelowego, aby je aktywować. Aby zarządzać zapasami, wybierz polecenie Zarządzaj zapasami FBA w menu Inwentaryzacja w Seller Central.

Uwaga: Jeśli korzystasz z metody realizacji przez sprzedawcę, zalecamy zapoznanie się z ustawieniami wysyłki dla każdego rynku, aby upewnić się, że ustalasz stawki spełniające Twoje wymagania. Aby dostosować ustawienia wysyłki, zmień rynek za pomocą przełącznika rynku. Dostęp do ustawień wysyłki można uzyskać z menu Ustawienia w Seller Central.
Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates