Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Płatności na podstawie daty dostawy

Zazwyczaj przychody ze sprzedaży są przez nas zatrzymywane przez określoną liczbę dni od daty dostawy zamówienia. W ten sposób zapewniamy, że masz wystarczającą ilość środków na zrealizowanie ewentualnych wniosków o zwrot kosztów od kupujących. Dokładną liczbę dni określamy na podstawie oceny ogólnego ryzyka i dotychczasowej jakości sprzedaży, przy czym domyślna wartość to 7 dni od daty dostawy (zasada DD+7). Jeśli korzystasz z usług zintegrowanego przewoźnika, użyjemy rzeczywistego terminu dostawy zamówienia. W przypadku braku poprawnych danych śledzenia przesyłki użyjemy najpóźniejszej szacunkowego terminu dostawy.

Po upływie okresu zatrzymania możesz przelać środki na swoje konto do wypłat.

Na przykład jeśli sprzedasz coś 1 stycznia, a zamówienie zostanie dostarczone 6 stycznia, to zgodnie z zasadą DD+7 środki zostaną udostępnione do wypłaty 14 stycznia.

Chcesz szybciej otrzymywać pieniądze?

  • Wysyłaj jak najszybciej produkty i za każdym razem potwierdzaj wysyłkę na stronie Zarządzaj zamówieniami.
  • Podawaj prawidłowe numery śledzenia przesyłek podczas potwierdzania wysyłki. Kupujący czują się pewniej, wiedząc, że ich przesyłka jest w drodze. Korzystaj z usług zintegrowanych przewoźników, ponieważ rzeczywisty termin dostawy jest zazwyczaj wcześniejszy niż najpóźniejszy szacunkowy termin dostawy.
  • Wybieraj szybszą wysyłkę.
Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates