Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Dlaczego nie mogę wyświetlić niektórych stron w Seller Central?

Uprawnienia i zezwolenia związane z Twoim kontem określają, które strony w Seller Central możesz przeglądać. Uprawnienia i zezwolenia do zmiany konta zależą od tego, czy masz Indywidualny lub profesjonalny plan sprzedaży lub czy korzystasz z usług Amazon, takich jak Realizacja przez Amazon (FBA).

Domyślnie użytkownik, który rejestruje nowe konto Seller Central, ma dostęp do każdej strony i funkcji. Ten użytkownik, Główny administrator konta, może użyć funkcji Uprawnienia użytkownika w Seller Central, aby udzielić innym użytkownikom dostępu do konta Seller Central i kontrolować, które funkcje mogą oni zobaczyć.

Obecnie tylko sprzedawcy profesjonalni i sprzedawcy FBA mają dostęp do funkcji Uprawnienia użytkownika. Indywidualni sprzedawcy bez FBA nie będą mieli dostępu do Uprawnień użytkownika.

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do funkcji lub tematu pomocy Seller Central, ponieważ nie masz niezbędnych uprawnień i zezwoleń, poproś Głównego administratora konta o udzielenie Ci dostępu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat przypisywania oraz modyfikowania praw i uprawnień użytkowników, administratorzy kont mogą zapoznać się z tematem pomocy Ustaw i edytuj uprawnienia użytkownika w Seller Central.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates