Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Informacje o sprzedawcy wyświetlane kupującym

Informacje o sprzedawcy wyświetlane klientom to Szczegółowe informacje o sklepie i Szczegółowe informacje o obsłudze klienta.

Tabela 1. Szczegółowe informacje o sklepie
Szczegółowe informacje o sklepie Definicja
Wyświetlana nazwa Nazwa Twojej firmy wyświetlana kupującym w Twoich ofertach Amazon oraz w Profilu sprzedawcy
Link do witryny sklepu (Opcjonalnie) Jest to adres URL podany przez organ regulacyjny, zaczynający się od http lub https
Tabela 2. Szczegółowe informacje o obsłudze klienta
Szczegółowe informacje o obsłudze klienta Definicja
E-mail działu obsługi klienta E-maile Twoich klientów zostaną dostarczone na ten adres
Odpowiedź na e-mail Działu obsługi klienta Ten numer telefonu zostanie wyświetlony klientom w serwisie Amazon
Odpowiedź na e-mail Działu obsługi klienta Odpowiedzi Twoich klientów na nasze wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia trafią na ten adres

Jak edytować Informacje o sprzedawcy wyświetlane Kupującym?

Możesz w dowolnym momencie zmienić informacje o sprzedawcy wyświetlane kupującym na Twoim koncie, wykonując następujące czynności:

 1. W menu Ustawienia w prawym górnym rogu Seller Central kliknij Informacje o koncie.
 2. Na stronie Informacje o koncie sprzedawcy kliknij Twój profil sprzedawcy (po lewej stronie strony obok opcji Witamy „Nazwa firmy”).
 3. Zostanie wyświetlona strona Informacje o sprzedawcy, która wyświetla Szczegółowe informacje o sklepie i Szczegółowe informacje obsłudze klienta dla każdego rynku Amazon.
 4. Aby zaktualizować informacje, wybierz żądany rynek i kliknij przycisk Edytuj obok pozycji Szczegółowe informacje o sklepie i/lub Szczegółowe informacje o obsłudze klienta.
  Uwaga: Możesz zaktualizować sekcję „Szczegółowe informacje o sklepie” lub sekcję „Szczegółowe informacje o obsłudze klienta” lub obie sekcje.


 5. Po zaktualizowaniu informacji kliknij przycisk Prześlij dla każdej sekcji, w której dokonano zmian. 6. Powtórz te same kroki dla każdego rynku, dla którego chcesz edytować informacje o sprzedawcy.

Jak zaktualizować informacje o firmie

Podczas rejestracji konta Sprzedawcy Amazon musisz podać informacje o swojej firmie.

Informacje o firmie można zmienić w dowolnym momencie, wykonując następujące kroki:

 1. W menu Ustawienia w prawym górnym rogu strony Seller Central kliknij Informacje o koncie, aby wyświetlić stronę Informacje o koncie Sprzedawcy.
 2. W sekcji Informacje o firmie kliknij linki do informacji, które chcesz dodać lub zmienić.


  Uwaga: Identyfikator tokenu Sprzedawcy to unikatowy identyfikator Sprzedawcy, używany do dopasowania produktów, które przesyłasz za pomocą konta Sprzedawcy.

  Opcja Przenieś konto jest dostępna, jeśli jesteś uprawniony do zmiany podmiotu prawnego (tj. zmiany podmiotu prawnego, którego używasz do sprzedaży w serwisie Amazon)

 3. Wprowadź nowe informacje lub edytuj bieżące.
 4. Po zakończeniu kliknij Prześlij.
Uwaga: Jeśli chcesz zaktualizować inne informacje o Sprzedawcy przekazane firmie Amazon (na przykład informacje podatkowe, informacje o wysyłce i zwrotach, Informacje o rachunku bankowym), przejdź do odpowiedniej sekcji na koncie Sprzedawcy i wykonaj te same kroki (Edytuj i prześlij).

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates