Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Bursztynowe naszyjniki na ząbkowanie

Uwaga: Jeśli dostarczasz produkty do sprzedaży na Amazon, przestrzegaj wszystkich stosownych przepisów ustawowych i wykonawczych obowiązujących w Unii Europejskiej, Zjednoczonym Królestwie i lokalnie, a także zasad Amazon mających zastosowanie do tych produktów i ofert.

Czym jest ten produkt?

Biżuteria z bursztynu, w szczególności naszyjniki, rzekomo pomaga w łagodzenia bólu i stanu zapalnego u niemowląt w okresie ząbkowania.

Dlaczego ten produkt podlega ograniczeniom?

Bursztynowe naszyjniki na ząbkowanie stwarzają zagrożenie zadławienia i uduszenia dla niemowląt i małych dzieci. Występujące często stwierdzenia, że produkty te mają właściwości medyczne (w tym naturalne właściwości uśmierzania bólu i przeciwzapalne) są bezpodstawne. W związku z tym sprzedaż tzw. bursztynowej biżuterii na ząbkowanie jest zabroniona na Amazon.

Jakiego rodzaju bursztynowe naszyjniki na ząbkowanie podlegają ograniczeniom na Amazon?

  • wyroby z bursztynu (np. naszyjniki lub bransoletki na kostkę), jeżeli są one przeznaczone dla niemowląt lub dzieci
  • wyroby z bursztynu (np. naszyjniki lub bransoletki na kostkę) z bursztynowymi koralikami, które są przeznaczone dla niemowląt lub dzieci i mogłyby zostać połknięte
  • wyroby z bursztynu (np. naszyjniki lub bransoletki na kostkę) dla matek lub innych osób dorosłych wystawione w kategorii gl_baby_products.

Zdjęcia produktów podlegających ograniczeniom:

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates