Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Rejestracja globalna

Rejestracja globalna umożliwia tworzenie kont sprzedawcy w wielu sklepach Amazon na całym świecie za pomocą jednego zgłoszenia rejestracyjnego. Dzięki temu możesz prowadzić sprzedaż w sklepach Amazon w ujednolicony sposób, a także łatwiej zarządzać swoim biznesem i skalować go. Dzięki pojedynczemu logowaniu możesz śledzić w jednym miejscu transakcje, zamówienia i wiadomości od kupujących ze wszystkich sklepów Amazon, w których prowadzisz sprzedaż. Ponadto możesz zyskać dostęp do narzędzi, które wcześniej były zarezerwowane tylko dla wybranych krajów, i korzystać z obniżonej opłaty miesięcznej za profesjonalny plan sprzedaży.

Często zadawane pytania dotyczące rejestracji globalnej

Rejestracja

Co muszę zrobić, jeśli nie dysponuję wszystkimi informacjami potrzebnymi do zakończenia rejestracji w danym sklepie Amazon?

Do rejestracji nie potrzebujesz danych dotyczących konkretnego sklepu, a jedynie ogólnych informacji o swoim biznesie. W każdym momencie możesz przerwać rejestrację, zapisać dane i zalogować się ponownie później, aby kontynuować od miejsca, do którego udało Ci się dojść poprzednio. Po zakończeniu rejestracji możemy poprosić Cię o dostarczenie dodatkowych informacji lub dokumentów, w zależności od krajów, w których planujesz prowadzić sprzedaż. Na przykład, aby sprzedawać towary w Stanach Zjednoczonych, po zakończeniu rejestracji masz obowiązek podać informacje podatkowe.

Sklepy Amazon

1. W których sklepach Amazon dokonuję rejestracji?

. Po utworzeniu konta sprzedawcy możesz zacząć tworzyć oferty produktów w każdym z tych sklepów Amazon, o ile nie wymagają one podania dodatkowych informacji. Listę scalonych kont globalnych znajdziesz na stronie Twoje konta globalne.

2. Czy muszę prowadzić sprzedaż we wszystkich sklepach Amazon?

Chcę sprzedawać również w sklepie, w przypadku którego Amazon nie tworzy automatycznie scalonego konta. Co mam zrobić?

Zarejestruj się w takim sklepie Amazon osobno. Następnie scal osobne konto sprzedawcy z kontem utworzonym podczas rejestracji globalnej, wykonując czynności opisane na stronie Scalanie kont.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates