Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Gdy zapomnisz podać dane w terminie przygotowania deklaracji

Korzystając z raportów z transakcji VAT, Twój doradca podatkowy przygotuje deklaracje VAT, które musisz sprawdzić. Doradca podatkowy przygotuje deklaracje VAT na podstawie najnowszych raportów z transakcji VAT, dzięki czemu za każdym razem, gdy zaktualizujesz dane, deklaracje VAT będą zawierać zaktualizowane informacje.

Jeśli masz wątpliwości co do prawidłowości deklaracji, skontaktuj się z nami pod adresem: vat-services-data@amazon.com przed upływem terminu jej przygotowania, aby omówić je z doradcą podatkowym. Jeśli nie skontaktujesz się z nami w sprawie prawidłowości którejkolwiek ze swoich deklaracji, Twój doradca podatkowy prześle deklaracje VAT organom podatkowym w terminach składania deklaracji, korzystając z dostępnych raportów.

Jeśli Twój doradca podatkowy nie otrzymał od Ciebie zaktualizowanych raportów za pośrednictwem usług w zakresie podatku VAT na Amazon przed terminem przygotowania deklaracji, skontaktuj się z nami pod adresem: vat-services-data@amazon.com.

Co zrobić, jeśli w raportach wystąpi błąd?

Jeśli w raporcie z transakcji VAT na Amazon lub dodatkowym raporcie VAT wystąpią błędy i nie poprawisz ich przed upływem terminu przygotowania deklaracji, transakcje z błędami zostaną wykluczone, a doradca podatkowy przedstawi deklaracje VAT wyłącznie na podstawie tych transakcji, które zawierają wszystkie informacje niezbędne do wypełnienia deklaracji VAT zgodnie z wymogami organów podatkowych.

Jeśli musisz poprawić te błędy i uwzględnić transakcje jako część deklaracji VAT po upływie terminu przygotowania deklaracji, przesłane deklaracje będą prawdopodobnie wymagać skorygowania. Jeśli ten przypadek dotyczy Ciebie, skontaktuj się z nami.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates