Ten artykuł dotyczy sprzedaży w: Polska

Zmiany w zasadach programów

Zmiany w zasadach programów

Poniżej wyszczególnione są nadchodzące zmiany w zasadach programów Amazon.

Nadchodzące zmiany w zasadach programów

Wprowadzamy zmiany w zasadach programów, które mają zastosowanie do wszystkich sprzedawców korzystających z usług lub funkcji objętych tymi zasadami.

Następujące zmiany wejdą w życie 30 listopada 2021 r.:

Następujące zmiany wejdą w życie 15 grudnia 2021 r.:

  • Zasady obowiązkowego wycofania zapasów FBA: Dodajemy istniejącą już stronę dotyczącą obowiązkowego wycofania zapasów FBA do zasad programów. Skracamy termin na wycofanie z naszych centrów logistycznych nienadających się do sprzedaży zapasów FBA z datą ważności z 30 do 7 dni od momentu powiadomienia sprzedawcy. W ten sposób chcemy zapobiec sytuacji, w której zapasy z datą ważności magazynowane w centrach logistycznych Amazon ulegną przeterminowaniu. Dzięki temu więcej zapasów z datą ważności będzie nadawało się do przekazania w ramach darowizny, jeśli zdecydujesz się ich nie wycofywać. Zasady te aktualizujemy również w celu uwzględnienia pewnych dodatkowych wyjaśnień. Koniecznie określ swoje preferencje automatycznego wycofania zapasów nienadających się do sprzedaży w ustawieniach FBA.

Powyższa lista jest jedynie streszczeniem zmian. Zachęcamy do uważnego zapoznania się ze zaktualizowanymi zasadami programów.

Wersja angielska z zaznaczonymi zmianami jest dostępna dla zasad każdego programu pod odpowiednim linkiem. Niewiążące tłumaczenia zostaną opublikowane w Seller Central w dniu wejścia zmian w życie.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z Działem Obsługi Partnerów Sprzedaży. Dalsze korzystanie z usług sprzedaży po wejściu w życie zmian oznacza akceptację tych zmian.

Zaloguj się, aby skorzystać z narzędzia i uzyskać spersonalizowaną pomoc (wymagana przeglądarka). Zaloguj się


Docieraj do setek milionów klientów

Zacznij Sprzedaż na Amazon


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates