user profile
Sign in
Sort by
Latest activityRecently createdMost viewedMost voted
Filters
Date/timeAll TimePast dayPast weekPast monthPast 3 monthsPast yearDate range
Quick filters
Discussions
Categories
Tags

Browse discussions

user profile
Problem z przekonwertowaniem konta z FBA na FBM
by Seller_4SzNKr8J7SIUN

Dzień dobry,

mam problem aby przekonwertować produkty z FBA na FBM. Próbowałam manualnie ale również i plikiem żadna z opcji nie działa. Produkt jest wystawiony na paru rynkach. Obecnie próba przerobienia go z FBA na FBM była podjęta na rynku DE. W pliku pokazane, że wszystko przebiegło pomyślnie a jednak 3 produkty nadal są jako FBA dziwne jest to że jedna z wariacji faktycznie poprawnie przekonwertowała się na FBM a reszta nie. Macie pomysł co może byc przyczyna że nie chce się to przerobić?

Proszę o pomoc. Dziękuje

0 votes
0 votes
1 view
0 replies
Latest activity 
user profile
problem z ASIN
by Seller_boUQN3ogBPXyK

Witam,mam numer EAN (kod kreskowy produktu) towaru, który pochodzi z mojej firmy i nie jest sprzedawany przez nikogo innego na Amazonię. wyrzuca mi cały czas błąd 8541 przy nazwie produktu bądź producencie i każe mi nadać dziwną długa niemiecka nazwę bądź nazwę innej firmy która nie istnieje. Pokazuje mi też inny ASIN który jest powiązany z produktem. Wystawiam elektronikę a powiązany asin to zasłony prysznicowe. jeden konsultant mówił abym dodała produkt z proponowana nazwa a oni to zmienią natomiast gdy wspominam o tym w mailach cisza... nie wiem co zrobić w tej sytuacji ponieważ jest tak z każdym produktem który usiłuje wystawić. Kontakt mailowy z amazonem to jakaś kpina. Może ktoś z was miał podobna sytuacje lub wie co trzeba zrobić.

0 votes
0 votes
41 views
1 reply
Latest activity 
user profile
Sprzedaż innych marek
by Seller_ayW6MdfO5nS01

Witam, czy jeśli chcę sprzedawać produkty innych marek potrzebuje do tego ich zgody?

1 vote
0 votes
65 views
1 reply
Latest activity 
user profile
Produkty OEM ( Bez Orginalnego opakowania )
by Seller_I6ShKRAKNUr1m

Witajcie,

Jestem nowym sprzedawcą na platformie Amazon i zastanawiam się, czy mogę sprzedawać części rowerowe bez oryginalnego opakowania. Chciałbym uzyskać od Was kilka informacji i porad w tej kwestii.

Części rowerowe, które planuję sprzedawać, są oryginalne, nowe i w pełni sprawne. Jednakże niektóre z nich nie posiadają oryginalnego opakowania, ponieważ zostały zakupione bezpośrednio od producenta jako części zamienne.

Czy jest możliwe sprzedawanie takich produktów na platformie Amazon? Czy istnieją specjalne wytyczne lub procedury, których powinienem przestrzegać w przypadku sprzedaży produktów bez oryginalnego opakowania?

Bardzo zależy mi na przestrzeganiu wszystkich zasad i standardów Amazona, dlatego chciałbym upewnić się, że moja oferta jest zgodna z wymaganiami platformy.

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i wskazówki w tej sprawie.

0 votes
0 votes
39 views
0 replies
Latest activity